جشن نارودنایه گولیانیه روسیه

یکی از جشن های معروف و پرطرفدار روسیه جشن نارودنایه گولیانیه می باشد که در تاریخ های مختلف مانند: روز پیروزی (پایان جنگ جهانی دوم), ماسلنستا (جشن آغاز بهار), سال نوی میلادی و ... برگزار می شود, به صورتی که مردم به سطح شهر می آیند و به پیاده روی, شادی, رقص های گروهی و خیابانی, پایکوبی و ... می پردازند. شهرداری شهر های بزرگ روسیه در این جشن مناطق مختلفی را برای برگزاری جشن برای مردم در سطح شهر های مختلف روسیه آماده می کند تا در امنیت و اطمینان خاطر کامل به برگزاری جشن بپردازند و شادی کنند. در سفرتان با تور روسیه امکان این را دارید تا در این جشن معروف و محبوب و بسیار قدیمی روسیه شرکت کنید و به جشن و پایکوبی بپردازید و از سفرتان لذت ببرید.

جشن نارودنایه گولیانیه روسیه

کوه آخون بزرگ سوچی روسیه

کوه آخون بزرگ یکی از جاذبه های گردشگری مهم تور روسیه به حساب می آید, به صورتی که هر گردشگری که به روسیه سفر می کند به سوچی رفته و از این کوه زیبا دیدن می کند, زیرا که این کوه پرطرفدار در سوچی واقع شده است. در سال 1935 به دستور ژوزف استالین یک برج دیده بانی بر روی این کوه معروف ساخته شد. طراح و سازنده این برج سرگی وروربیوف, معمار اهل روسیه بود. ارتفاع کوه از سطح دریا 633 و ارتفاع برج 5.30 متر می باشد که از داخل برج به راحتی رشته کوه های قفقاز قابل مشاهده می باشند. در سفرتان به روسیه امکان این را دارید تا با این کوه بروید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان در سفرتان به ثبت برسانید.

کوه آخون بزرگ سوچی روسیه

کوه آخون بزرگ سوچی روسیه

پیست اسکی گازپروم سوچی روسیه

پیست اسکی گازپروم سوچی یکی از مراکز تفریحی بسیار جذاب و دوست داشتنی در تور روسیه می باشد که هر گردشگر و بیننده ای را جذب خودش می کند. این پیست اسکس در فاصله 1435 رشته کوه پیسخاکو واقع شده است و دارای 6 تله سیژ و تلسچی می باشد تا بالا رفتن از این مسیر برای گردشگران راحت باشد. این مرکز تفریحی دارای 15 پیست اسکی می باشد که کم ترین طول آن 301 و بیش ترین طول آن 2390 متر می باشد. ساعت کاری این مرکز تفریحی از دوشنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 و روز های پنجشنبه تا یکشنبه و روزهای تعطیل 9 تا 17 می باشد. در سفرتان به روسیه امکان این را دارید تا به این مرکز تفریحی پر طرفدار بروید و لحظات خوشی را در کنار خانواده و عزیزانتان سپری کنید.

پیست اسکی گازپروم سوچی روسیه

پیست اسکی گازپروم سوچی روسیه

پارک پیترلند سنت پترزبورگ روسیه

پارک پیترلند یکی از معروف ترین و بهترین پارک های روسیه می باشد که در سنت پترزبورگ واقع شده است. این پارک بزرگترین پارک آبی روسیه می باشد که دارای استخر بزرگ, استخر کودکان, سونا, جکوزی, اتاق ماساژ, رستوران, کافه و ... می باشد. در سفرتان با تور روسیه امکان این را دارید تا به این پارک معروف بروید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید و سفرتان را پر خاطره کنید.

پارک پیترلند سنت پترزبورگ روسیه

پارک پیترلند سنت پترزبورگ روسیه

شهربازی آدلر سوچی روسیه

شهربازی آدلر یکس از بزرگ ترین شهربازی های سوچی می باشد که هر ساله میلیون ها توریست خارجی و داخلی تور روسیه به این شهر بازی می روند و تفریحات بسیار جالب و شگفت انگیزی را تجربه می کنند. در این شهربازی انواع شخصیت های کارتنی و تخیلی مانند: جنگجویان افسانه ای, جن و پری, چشمه های صلح, کلبه های رنگارنگ, جگل طلسم شده مملو از موجودات عجیب و غریب و ... وجود دارند که شما به راحتی می توانید فرزندانتان را یک روز کامل در این شهر بازی بزرگ و دیدنی سرگرم کنید. انواع وسایل سرگرم کننده مناسب تمام سنین در این شهربازی وجود دارد که با تهیه یک بلیط به راحتی می توانید از بودن در آن لذت ببرید. در سفرتان به روسیه امکان این را دارید برای ساختن یک روز خوش و پر خاطره به این شهربازی بروید و در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

شهربازی آدلر سوچی روسیه

شهربازی آدلر سوچی روسیه